Copiii Îl laudă pe Domnul

În Duminica a IV- a din Postul Mare, un grup de elevi ai Şcolii generale din Valea Măcrişului, după participarea la Sfânta şi Dumnezeiasca Liturghie, au cântat câteva pricesne specifice perioadei în care ne aflăm. Astfel, elevii conduşi de doamna profesoară de religie Constantin Mitea Nicoleta Diana, au încântat auditoriul cu un program ce a conţinut atât cântări cât şi recitaluri de poezii religioase.

La finalul programului, părintele paroh Cristian Petrescu, cât şi credincioşii prezenţi au mulţumit tuturor copiilor, şi în mod special doamnei profesoare, pentru implicare în viaţa religioasă a comunităţii.
0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...